1. Jutro, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W ten dzień obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w naszym kościele o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich osób chorych i w podeszłym wieku, podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Od godz. 9.30 będzie można przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.
  2. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia i Duszpasterstwo Akademickie zapraszają do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej w intencji ofiar przemocy i handlu ludźmi. Odprawimy ją w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej. W czasie modlitwy obecne będą relikwie św. Bakhity, patronki ofiar współczesnego handlu ludźmi.
  3. W tym tygodniu spotkanie ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina odbędzie się w piątek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie obok śmietnika, przy wjeździe na parafialny parking.
  5. Przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na „Fundusz wschodni”, z którego finansowana jest pomoc Kościołom w państwach należących niegdyś do Związku Radzieckiego. Zechciejmy wesprzeć naszych współbraci w wierze.
  6. Jak zawsze zachęcamy do lektury „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego parafialnego sklepiku, gdzie można kupić również inne czasopisma, a także dewocjonalia, modlitewniki i książki o tematyce religijnej.
  7. W zakrystii są do nabycia Dzienniki Medytacji „Słowo Życia” na luty.

Komentarze zostały wyłączone.