Jutro zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Poniedziałki z duchowością chrześcijańską”. Podczas Eucharystii o godz. 18.00 gościć będziemy o. karmelitę, który przybliży nam duchowość św. Jana od Krzyża i św. Teresy z Avili.

W tym tygodniu będzie spotkanie Akcji Katolickiej. Odbędzie się ono wyjątkowo środę, po Mszy św. o godz. 18.00.

W najbliższy piątek Lectio divina nie odbędzie się.

Ponawiamy apel do obdarzonej słuchem muzycznym młodzieży, także tej nieco starszej, o wstępowanie w szeregi naszego chóru parafialnego. Próby odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 w sali św. Cecylii. Wszelkich informacji udziela p. organista.

W dniach 15 – 16 marca w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbędzie się diecezjalne spotkanie młodych. Zwracamy się z prośbą do parafian o przyjęcie na nocleg z 15 na 16 marca jednej lub dwóch młodych osób. Chętnych do wyświadczenia takiej pomocy prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Jak zapewne zauważyliśmy, pod chórem został ustawiony nowy konfesjonał z zamkniętą przestrzenią dla penitenta. Osoby mające trudności z klękaniem mogą tam usiąść podczas spowiedzi. Z sakramentu pokuty wewnątrz konfesjonału mogą skorzystać także osoby na wózku inwalidzkim. Drugi tego typu konfesjonał zostanie ustawiony po przeciwnej stronie nawy.

W przyszłą niedzielę młodzież uczestnicząca w  światowych dniach młodzieży w Panamie podzieli się z nami świadectwem przeżycia tego spotkania.

Komentarze zostały wyłączone.