1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 16.00 odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.
  2. Także dzisiaj, o godz. 18.00, w kościele dolnym, odbędzie się spotkanie z ojcem Ksawerym Knotzem – autorem wielu publikacji poświęconych życiu małżeńskiemu. Spotkanie pod tytułem „Obudzić sakrament małżeństwa” jest kolejnym w cyklu „Co Bóg stworzył człowiek niech odkrywa”. Serdecznie zapraszamy młodzież, narzeczonych oraz małżonków, szczególnie tych, którzy być może przeżywają jakieś trudności.
  3. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w majowych nabożeństwach ku czci Matki Bożej. Odprawiamy je dwa razy dziennie – najpierw w kościele, w niedziele i święta o godz. 18.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, i drugi raz przed figurą św. Józefa, codziennie o godz. 20.30. W piątki i soboty na „majówki” przy figurze św. Józefa zapraszamy całe rodziny – przygotowaliśmy dla nich niespodzianki.
  4. W tym tygodniu Lectio Divina będzie w piątek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących lepiej przygotować się do słuchania Słowa Bożego podczas Eucharystii w przyszłą niedzielę.
  5. Bardzo gorąco zachęcamy, szczególnie uczniów szkół średnich, młodzież studiującą, pracującą (także tę nieco starszą) do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Chór aktualnie przygotowuje się do uroczystości Bożego Ciała oraz pracuje nad nowym repertuarem na planowany na wrzesień koncert oratoryjny – z wielką radością powita nowych członków. Próby w środy i piątki o godz. 19.00 w sali św. Cecylii.
  6. Przypominamy, że organizujemy parafialne kolonie dla dzieci. Odbędą się one w dniach 25 czerwca – 4 lipca w miejscowości Kluszkowce nad Zalewem Czorsztyńskim.
  7. Przyjmujemy już zgłoszenia chętnych na parafialną autokarową pielgrzymkę do Rumunii w dniach 1 – 9 września.
  8. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.
  9. Jak zawsze zachęcamy do nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej i książek religijnych.

Komentarze zostały wyłączone.