OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękujemy księdzu Piotrowi Jarosiewiczowi za posługę Słowa w naszej wspólnocie i zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 19:00 na Uwielbienie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie prowadzone przez nasza schola parafialną Chwalmy Pana na Spontana.

Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele dolnym dzień skupienia dla narzeczonych. Przypominamy, że nauki przedmałżeńskie odbywają się w czwartki o godz. 19:00 w Sali św. Józefa

2. We wtorek, 14 lutego, będziemy obchodzili święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. W 1980 roku papież Jan Paweł II ogłosił Świętych Cyryla i Metodego współpatronami Europy, podnosząc tym samym ich wspomnienie do rangi święta. Tego dnia pamiętajmy również przez wstawiennictwo św. Walentego o modlitwie za wszystkich zakochanych😊

3. Zaproszenia do wspólnot parafialnych:

Studentów zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego w środy o godz. 19:00 w sali Miłosierdzia Bożego.

Młodzież z KSM GAUDIUM zaprasza na spotkania w piątki po Mszy Świętej wieczorowej do Sali Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00 do sali konferencyjnej zapraszamy małżeństwa, które chcą pogłębić swoją małżeńską miłość we wspólnocie Domowego Kościoła.

Chłopców, którzy pragną służyć przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie po Mszy Św. o godz. 11:30. Więcej informacji u ks. Zbigniewa.

4. W przyszłą niedzielę, 19 lutego, rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nieszczęściem oraz ich rodziny, które z powodu pijaństwa swoich bliskich autentycznie cierpią.

5. W przyszły weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener będzie ustawiony przy wjeździe na parking.

6. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego oraz prasy katolickiej.

7. Ksiądz Krzysztof Krzaczek wraz z Szkołą Ewangelizacji zapraszają wszystkich poszukujących rozwoju duchowego na Seminarium Odnowy Wiary co niedzielę do kościoła dolnego na godz. 20:00. Prosimy młodych o parę słów na ten temat.

Komentarze zostały wyłączone.