Wszystkie panie zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w najbliższy wtorek
o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie z Eweliną Skubij-Wieczerzak, autorką książki „Boży Diament”. Już dzisiaj informujemy także, że 5 marca odbędzie się dzień skupienia dla kobiet. W programie warsztaty z trenerem rozwoju osobistego oraz konferencja ks. Andrzeja Krasowskiego. Więcej szczegółów na plakatach i na stronie internetowej parafii.

W środę po wieczornej Eucharystii i nabożeństwie do św. Józefa wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza do modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem o pokój dla Polski, Ukrainy i całego świata. Modlitwa będzie miała miejsce w kościele górnym.

Zapraszamy na czuwanie modlitewne w duchu Taize, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w kościele dolnym, a następnie na spotkanie integracyjne w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży. Spotkania w duchu Taize odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 19.00 w kościele dolnym.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza w przyszłą niedzielę na Eucharystię o godz. 19.00, a po Eucharystii na kolejne czuwanie modlitewne i uwielbienie z cyklu Silent Disco.

Zachęcamy do wsparcia działalności Ruchu Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata „Maitri” poprzez przekazanie 1% podatku. Za zgromadzone fundusze zostaną zakupione leki dla ośrodka zdrowia w Burundi. Numer KRS-u podany jest na ulotkach wyłożonych pod chórem.

W ostatnim czasie zwiększoną aktywnością zaczęli wykazywać się oszuści. W Lublinie i okolicy miały miejsce liczne próby wyłudzenia pieniędzy. Najczęściej złodzieje działali metodą „na wnuczka”, „na policjanta”, „na inkasenta”. Apelujemy zatem, szczególnie do ludzi starszych, samotnych, o wzmożoną czujność i wielką rozwagę, aby nie dać się okraść, a każdą próbę oszustwa prosimy zgłaszać policji.

Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego oraz lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i naszym sklepiku także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.