Dzisiaj w naszej parafii będzie dzień skupienia dla narzeczonych. W programie konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Eucharystia. Zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego. Przypominamy także, że konferencje przedmałżeńskie w naszej parafii odbywają się w czwartki o godz. 19.00.

W środę po wieczornej Mszy św. wotywnej o św. Józefie będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz kolejne nabożeństwo z cyklu „Idźmy do św. Józefa”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszego Patrona.

Spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej św. o. Pio odbędzie się w najbliższy piątek, o godz. 16.15, w sali konferencyjnej. O godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio. Eucharystii przewodniczył będzie i kazanie wygłosi o. Andrzej Derdziuk.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na Sławinku w Lublinie informuje, że trwa nabór do klas pierwszych na rok 2022/2023. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja w Szkole Podstawowej Nr 29 przy ul. Wajdeloty rozpocznie się 1 marca. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.

Do skarbon pod chórem można składać ofiary na „Fundusz Wschodni”.

W najbliższą sobotę i niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie, jak zwykle, na parkingu parafialnym, obok śmietnika.

Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego oraz lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i naszym sklepiku także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.