1. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 11.30 i 19.00 młodzież z formującej się w naszej parafii Akademii Młodzieżowej wystawi sztukę pt. „Sąd ostateczny”. Serdecznie zapraszamy.
 2. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odprawiamy je w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 18.00.
 3. W najbliższą środę o godz. 16.00 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie z dzielnicowym, który wygłosi prelekcję na temat bezpieczeństwa i zagrożeń. Serdecznie zapraszamy, szczególnie osoby starsze.
 4. W tym tygodniu spotkanie ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina będzie w piątek o godz. 17.00 w kościele.
 5. Zebranie Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 17 czerwca, o godz. 15.30 w domu parafialnym.
 6. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 19.00, schola młodzieżowa Chwalmy Pana na Spontana zaprasza na koncert pieśni i piosenek religijnych pt. „Jezu cichy i serca pokornego”. Gorąco zachęcamy do wysłuchania.
 7. Przypominamy, że do 22 czerwca przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów 7. klas szkół podstawowych i 2. klas gimnazjalnych, a także starsze osoby pragnące przyjąć ten sakrament. Do grona kandydatów przyjmujemy tylko osoby mieszkające na terenie naszej parafii.
 8. Dzieci udające się w przyszłą niedziele na pielgrzymkę do Krakowa informujemy, że wyjazd będzie o godz. 6.00 z parkingu parafialnego.
 9. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do sanktuariów w Łomży, Świętej Lipce, Stoczku Klasztornym i Gietrzwałdzie w dniach 29 – 30 czerwca. Koszt 200 zł od osoby. Zapisując się należy od razu dokonać wpłaty.
 10. Są także miejsca na parafialne kolonie dla dzieci w Kluszkowcach nad Zalewem Czorsztyńskim w dniach 25 czerwca – 4 lipca. Rodziców dzieci, które już zostały zapisane prosimy o pobranie z zakrystii i wypełnienie kart uczestnictwa.
 11. Bardzo gorąco zachęcamy uczniów szkół średnich, studentów, młodzież pracującą (także tę nieco starszą) do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Chór aktualnie przygotowuje nowy program na planowany na wrzesień koncert oratoryjny – z wielką radością przyjmie w swoje szeregi nowych członków. Próby odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 w sali św. Cecylii.
 12. Dzisiaj o godz. 16.00 w kinie Grażyna wyświetlony będzie film „Święty niezłomny” opowiadający historię życia hiszpańskiego księdza Pedra Povedy, zamordowanego w 1936 r. podczas wojny domowej i prześladowań Kościoła katolickiego, a kanonizowanego w r. 2003. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu. Bilety w cenie 10 zł.
 13. Ukazał się kolejny, obszerniejszy numer naszej gazety parafialnej „Ku Wspólnocie”. Bardzo prosimy o zabranie gazety z zakrystii ministranckiej i dostarczenie jej swoim sąsiadom.
 14. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Komentarze zostały wyłączone.