1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
 2. Dzisiaj o godz. 15.30 w domu parafialnym odbędzie się zebranie Rady Duszpasterskiej.
 3. Także dzisiaj, po Mszy św. o godz. 19.00, odbędzie się koncert pt. „Jezu cichy i serca pokornego” w wykonaniu naszej scholi młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy.
 4. Wszystkich uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Msze św., podczas których podziękujemy Bogu za wszelkie dobro i łaski jakimi obdarzył nas w kończącym się roku szkolnym. We wtorek o godz. 9.00 będzie Msza św. dla LO nr 30 i gimnazjalistów, w środę o godz. 10.00 dla SP nr 29 a w czwartek o godz. 10.00 dla SP nr 22 i LO nr 19. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek, 19 czerwca, po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym, w czytelni czasopism.
 6. We wtorek odbędzie się także spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na parafialne kolonie do Kluszkowiec. Zapraszamy na godz. 19.00 do sali konferencyjnej. Należy przynieść wypełnione karty uczestnictwa i dokonać wpłaty. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 7. Lectio divina w tym tygodniu odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w kościele.
 8. Spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej św. o. Pio będzie w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.
 9. Przypominamy, że do piątku włącznie przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów 7. klas szkół podstawowych i 2. klas gimnazjalnych, a także starsze osoby pragnące przyjąć ten sakrament. Do grona kandydatów przyjmujemy tylko osoby mieszkające na terenie naszej parafii.
 10. Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej zaprasza na świadectwo o. Jeana de dieu Mafr o tematyce handlu ludźmi w Kenii. Ojciec opowie o swoim doświadczeniu, gdyż sam był ofiarą handlu ludźmi. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 czerwca, o godzinie 19.00 w sali Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
 11. Osoby wyjeżdzające do Panamy na Światowe Dni Młodzieży oraz wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
 12. Archidiecezjalne Studium Organistowskie w Lublinie, przygotowujące do posługi organisty kościelnego, ogłasza nabór kandydatów na pierwszy rok nauki. Szczegółowe informacje w zakrystii.
 13. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na doroczną pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniach 7 – 8 lipca. Koszt – 150 zł/os. (za przejazd, nocleg i obiad). Zapisy w zakrystii.
 14. Wiele rodzin nie otrzymało jeszcze najnowszego numeru naszej gazety parafialnej „Ku Wspólnocie”. Prosimy o zabranie gazety dla siebie, a także o dostarczenie jej swoim sąsiadom.
 15. Jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, tak i dzisiaj zbierana jest makulatura. Kontener ustawiony jest na parafialnym parkingu, przy wjeździe od ul. Wallenroda.
 16. Zachęcamy do nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.