Dzisiaj o godz. 19.00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Mateusz Wójcik, który jako diakon przez niemal rok posługiwał w naszej parafii.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu będą we wtorek i czwartek o godz. 19.00 w kościele.

Grupę Modlitewną św. o. Pio oraz wszystkich czcicieli tego świętego zapraszamy w najbliższy piątek na godz. 16.00 do sali św. Wawrzyńca na ostatnie przed wakacjami spotkanie formacyjne. O godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio w intencjach zbiorowych.

W piątek odbędzie się także ostatnia przed wakacjami Lectio divina. Ks. Piotr zaprasza na godz. 19.00 do kościoła i przed ekrany monitorów wszystkich, którzy chcą pochylić się nad Słowem Bożym przewidzianym na następną niedzielę.

Przypominamy, że codziennie (z wyjątkiem niedziel) od godz. 8.30 do 17.00 w kościele dolnym trwa wystawienie Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy do indywidualnej adoracji Pana Jezusa. Pod chórem wyłożony jest grafik adoracji na ten tydzień – prosimy o wpisywanie się.

Zachęcamy do uczestnictwa w uroczystości święceń biskupich naszego ks. Proboszcza Adama, które jak wiemy odbędą się w uroczystość św. św. Apostołów Piotra i Pawła, 29 czerwca, o godz. 11.00 w archikatedrze lubelskiej. W związku z tym wydarzeniem zmieniony będzie porządek Mszy św. w naszym kościele w tym dniu. Nie będzie Eucharystii o godz. 10.00. Osoby, które zamówiły intencję na tę godzinę prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

Serdecznie dziękujemy za ofiary, za które zostały nabyte krzyż pektoralny i pierścień dla „Naszego Księdza Biskupa”. Jak widzimy, zapewne zawsze będą Mu przypominać naszą wspólnotę, której przez 6 lat pasterzował.

Komentarze zostały wyłączone.