• Wszystkich utalentowanych muzycznie zapraszamy do śpiewania i grania w scholii dziecięcej. Zapraszamy również rodziców, którzy mogliby pomóc grą na instrumentach. Pierwsza po wakacjach próba odbędzie się we środę o godz. 16.45 w sali konferencyjnej, a za tydzień w niedzielę schola powraca do śpiewania na Mszach o godz. 11.30.
  • Zapisy do bierzmowania uczniów z klas VIII SzP i I szkół średnich w zakrystii i kancelarii przez najbliższe dwa tygodnie. Już teraz zapraszamy młodych na spotkanie archidiecezjalne kandydatów do Pliszczyna w sobotę, 1 października. Po koncertach, świadectwach młodych ludzi i zabawie kandydaci zostaną pobłogosławieni przez Księdza Arcybiskupa na rok formacji i przygotowania.
  • Zapraszamy młodych na wydarzenie „Młodzi na Górce” w sanktuarium w Chełmie. Będzie to czas modlitwy, zabawy, radosnego świętowani oraz spotkania i eucharystii z ks. bp. Adamem Babem. Wyjazd z parafii w niedzielę za tydzień o godz. 16.30, zapisy w zakrystii lub u ks. Damian.
  • Rozpoczynamy w parafii przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. W każdą II niedzielę miesiąca po Mszy młodzieżowej o godz. 19, na której grać będzie zespół parafialny, będą odbywać się spotkania modlitewne, konferencje prowadzone przez ciekawych zaproszonych gości oraz uwielbienie. Pierwsza modlitwa za tydzień w niedzielę o godz. 19.00.

Komentarze zostały wyłączone.