TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU       

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękujemy członkom Legionu Maryi za przygotowanie wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała i zebrane ofiary. Dzisiaj o godz. 18:00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek, 3 lipca, obchodzimy święto kolejnego Apostoła – Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską. W Archikatedrze uroczysta Msza Święta odpustowa o godz.19.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.      

W czwartek podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata, co uczynimy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu i nabożeństwa po mszy świętej godz. 7.00. Spowiedź podczas mszy świętych porannych i od godz. 17.00.

4. 9 lipca będziemy gościli księdza pracującego na Ukrainie, którego zechcemy wesprzeć modlitwą i ofiarami.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy narzeczonych na dzień skupienia, który odbędzie się  w kościele dolnym o godz. 15:00.

6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Św. w niedzielę odprawiane są o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 19:00. Nie ma Mszy Św. o godz. 13:00 i 17:00.

Komentarze zostały wyłączone.