OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy,   za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.

2. W czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W czwartkową uroczystość w naszym kościele Msze Święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Zaś złożone tego dnia ofiary przeznaczone zostaną na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu pamiętamy w naszych modlitwach o Księdzu Biskupie Adamie Babie w 3 rocznicę święceń biskupich.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy szczególnie czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Serdecznie zapraszamy więc na Eucharystię i pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej od godz. 17.00.

5. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

6. Parafia Świętej Rodziny w Lublinie organizuje kolonie dla młodzieży na Peloponezie w Grecji w terminie 14-23.07.2023. Zapisy do 30 czerwca. Szczegóły na plakatach i w zakrystii.

7.Duszpasterstwo kolejarzy zaprasza na obchody 43 rocznicy strajku Lubelskich Kolejarzy, 16 lipca. Program uroczystości umieszczony jest na plakacie.

8.Od najbliższej niedzieli 2 lipca, na czas wakacji, zmieniony zostaje porządek mszy świętych niedzielnych. Nie będzie mszy świętej o godz. 13.00 i 17.00. Kapłanom i uczestnikom rekolekcji wakacyjnych życzymy Bożego błogosławieństwa.

9. Ks. Krzysztof Krzaczek zmienia miejsce zamieszkania. Przez 4 lata mieszkał w naszej parafii jako rezydent. Dziękujemy mu za każdą posługę sakramentalną i za głoszenie Słowa Bożego. Życzymy otwartości na dary Ducha Świętego oraz sukcesów w dalszej pracy z młodzieżą.

Komentarze zostały wyłączone.