W lipcu i sierpniu obowiązywał będzie wakacyjny porządek sprawowania Eucharystii w naszym kościele – w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 17.00; chrzty udzielane będą podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Wszystkie panie zapraszamy w najbliższy wtorek na Mszę św. o godz. 18.00. Po Eucharystii będzie spotkanie formacyjne.

W środę przeżywać będziemy uroczystość śś. app. Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00 (ta ostatnia Eucharystia sprawowana będzie w intencjach zbiorowych). Ofiary zebrane na tacę przekażemy na potrzeby Stolicy Apostolskiej, jest to tzw. świętopietrze. W tym dniu przypada 2. rocznica przyjęcia sakry biskupiej przez naszego byłego proboszcza, ks. bpa Adama Baba. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

Zapraszamy na czuwanie modlitewne w duchu Taize, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w kościele dolnym, a następnie na spotkanie formacyjne w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek po południu będzie tylko jedna Msza św. – o godz. 18.00. Wyspowiadać będzie się można podczas Mszy św. porannych oraz po południu od godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie rozpocznie się o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca będzie o godz. 18.00, a Mszę św. w intencjach różańcowych odprawimy o godz. 19.00.

Zaopatrzmy się w odpowiednią lekturę na czas wakacyjnego odpoczynku. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym sklepiku także inne czasopisma katolickie.

Komentarze zostały wyłączone.