Dzisiaj o godz.19.00 odbędzie się uroczysty obrzęd wprowadzenia nowego proboszcza, ks. Andrzeja Szuleja, w posługiwanie w naszej parafii. Cieszymy się nowym pasterzem naszej wspólnoty i prosimy o modlitwę w Jego intencji.

Jak już informowaliśmy, wikariuszem naszej parafii został ks. Zbigniew Zarzeczny. Serdecznie Go witamy, powierzamy opiece św. Józefa i polecamy modlitwom wszystkich wiernych.

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 18.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca. Msza św. w intencjach różańcowych sprawowana będzie o godz. 19.00.

Przypominamy, że od początku lipca do końca sierpnia w naszym kościele obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. – w niedziele nie ma Eucharystii o godz. 13.00 i 17.00. Chrzty udzielane są podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Przypominamy, że w dni powszednie od godz. 8.30 do 17.00 w kościele dolnym trwa wystawienie Najświętszego Sakramentu. Pod chórem wyłożony jest grafik indywidualnej adoracji. Prosimy o wpisywanie się.

Tegoroczna, 42. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 4 sierpnia. Zapisać się można do 10 lipca, ale, ze względu na pandemię, tylko drogą meilową. Koszt pielgrzymki wynosi 40 zł wpisowego plus 40 zł za przejazd autokarem. W parafii lub za pośrednictwem strony internetowej można zgłaszać intencje i składać ofiary na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Pod chórem i w zakrystii można się zaopatrzyć w „Niedzielę” i w „Gościa Niedzielnego”.

Komentarze zostały wyłączone.