Przypominamy, że w czasie wakacji w naszym kościele w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00 i 17.00.

Gorąco zachęcamy do indywidualnej modlitwy i adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Całodzienne wystawienie ma miejsce w kościele dolnym w dni powszednie od godz. 8.30 do 17.00. Pod chórem wyłożony jest grafik adoracji – prosimy o wpisywanie się.

Duszpasterstwo akademickie zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19.00 na wieczorne czuwanie i adorację Najświętszego Sakramentu.

4 sierpnia wyruszy Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W zakrystii i w kancelarii można zgłaszać intencje i składać ofiary na Fundusz „Idę z Tobą”. Można to uczynić także za pośrednictwem internetu na stronie www.pielgrzymka. lublin.pl.

19 lipca, tj. w najbliższą niedzielę, o godz. 10.00 na terenie Lokomotywowni Lublin, obok Dworca PKP, Mszę św. w 40 r. strajków lubelskich kolejarzy odprawi ks. bp Adam Bab. Duszpasterstwo Kolejarzy i NSZZ Solidarność serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy.

W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie na parkingu parafialnym, obok śmietnika.

Jak zawsze zachęcamy do lektury „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.

Komentarze zostały wyłączone.