Przypominamy, że w niedziele wakacyjne nie ma Eucharystii o godz. 13.00 i o 17.00, a chrzty udzielane są podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Cały czas można jeszcze składać ofiary, a także zgłaszać intencje na pielgrzymkowy fundusz „Idę z Tobą”. Przyjmujemy je w zakrystii i w kancelarii.

W przyszłą niedzielę o godz. 11. 30 Mszę św. prymicyjną odprawi pochodzący z naszej parafii ks. Grzegorz Bajer, który w maju w Berlinie przyjął święcenia kapłańskie.

Z okazji przypadającego w przyszłą niedzielę wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. błogosławić będziemy pojazdy mechaniczne. Zebrane przy tej okazji ofiary przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

W przyszłą niedzielę będziemy modlili się i wspierali datkami ofiary kataklizmów, które w ostatnim czasie nawiedziły Europę Zachodnią.

W kościele dolnym zostały zainstalowane nowe, jesionowe ławki. Kosztowały 43500 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ten cel.

Przy wjeździe na parafialny parking ustawiony jest kontener, do którego jeszcze dzisiaj i jutro można składać makulaturę.

Zadbajmy o odpowiednią lekturę na czas wakacyjnego odpoczynku. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, lektury książek o tematyce religijnej a także nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.