Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele dolnym odbędzie się skupienie przedślubne dla narzeczonych.

Przypominamy, że kończymy całodobową internetową transmisję z naszego kościoła. Transmitowane będą, z myślą o chorych, tylko Msze św. sprawowane w niedziele o godz. 10.00 oraz w dni powszednie o godz. 18.00.

Przypominamy, że w niedziele wakacyjne nie ma Eucharystii o godz. 13.00 i o 17.00, zaś chrzty udzielane są podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Tegoroczna Pielgrzymka na Jasną Górę będzie miała, tak jak w ubiegłym roku, formę sztafetową – uczestnicy poszczególnych etapów będą rano dowożeni autokarami na trasę pielgrzymki i po dniu marszu przywożeni z powrotem. Zapisać się można u księży przewodników poszczególnych grup do czwartku, 15 lipca, za pośrednictwem strony internetowej pielgrzymki. Koszt: 40 zł wpisowe + 40 zł przejazd autokarem. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze. Osoby, które z różnych powodów nie mogą wybrać się na pielgrzymkę zachęcamy do wsparcia Funduszu „Idę z Tobą”. Ofiary na ten cel oraz intencje, które chcemy polecać modlitwom pielgrzymujących, można już składać w zakrystii bądź w kancelarii.

W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie, jak zawsze, na parafialnym parkingu, obok śmietnika.

Zadbajmy o odpowiednią lekturę na czas wakacyjnego odpoczynku. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, lektury książek o tematyce religijnej a także nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.