1. Z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dziś błogosławimy pojazdy mechaniczne. Przy wyjeździe z parkingu będzie można złożyć ofiarę na fundusz MIVA Polska, z którego finansowany jest zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  2. Do środy włącznie  przyjmujemy zapisy na 40. Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Od czwartku będzie to można uczynić już tylko w Sekretariacie Pielgrzymkowym przed archikatedrą. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze. Osoby, które z różnych powodów nie mogą pielgrzymować prosimy o wsparcie funduszu solidarnościowego „Idę z Tobą”.
  3. Zakończyliśmy konserwację posadzki w kościele na poziomie nawy. Takie prace zostaną jeszcze wykonane na chórze i schodach oraz w prezbiterium. Dokończona też będzie wymiana tapicerki na ławkach. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli pracując przy tym przedsięwzięciu.
  4. Za tydzień gościć będziemy wolontariuszki z AfricaMed. Ofiarami do puszki będziemy mogli wesprzeć ich wyjazd do Afryki, gdzie świadczyć będą pomoc medyczną ubogim.

Komentarze zostały wyłączone.