Z racji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców oraz samochody, motocykle i inne pojazdy mechaniczne. Pomodlimy się w kościele, a następnie każdy pojazd wyjeżdżający z parkingu będzie pokropiony wodą święconą. Dzisiaj można także złożyć ofiarę na fundusz MIVA Polska, z którego finansowany jest zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

W piątek, ostatni w tym miesiącu, o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio w intencjach zbiorowych.

W najbliższą sobotę rozpoczyna się już sierpień. O godz. 17.00, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, odprawimy nabożeństwo fatimskie z procesją światła.

Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 18.00 odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Przypominamy, że w dni powszednie od godz. 8.30 do 17.30 w kościele dolnym wystawiony jest Najświętszy Sakrament. Gorąco zachęcamy do indywidualnej adoracji Pana Jezusa. Tradycyjnie, pod chórem wyłożony jest grafik adoracji na ten tydzień. Prosimy o wpisywanie się, aby nie było takiej sytuacji, że w kościele nie ma ani jednej osoby.

Zainteresujmy się prasą katolicką. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem lub w zakrystii.

Komentarze zostały wyłączone.