Serdecznie dziękujemy o. Michałowi Gawrońskiemu za obecność i wygłoszone Słowo Boże. Po Mszy św. o. Michał będzie zbierał ofiary na rzecz Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego, niosącej pomoc ubogim i bezdomnym. Zechciejmy wesprzeć potrzebujących.

Jutro przeżywać będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz 17.00 i 19.00. Kancelaria parafialna jutro będzie nieczynna; nie będzie także konferencji przedchrzcielnej.

W najbliższą sobotę, po dodatkowej Mszy św. sprawowanej o godz. 6.30, wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Wąwolnicy. Bardzo prosimy, aby osoby, które wybierają się na tę pielgrzymkę – do czego gorąco zachęcamy – zapisały się w najpóźniej w piątek – lista potrzebna jest do ubezpieczenia.

Organizujemy także pielgrzymkę autokarową na uroczystości w Wąwolnicy,       w niedzielę, 1 września. Wyjazd będzie o godz. 10.00. Koszt 10 zł. Zapisać można się w zakrystii.

Z powodu uroczystości w Wąwolnicy, w przyszłą niedzielę nie będzie konferencji różańcowej – odbędzie się ona wyjątkowo w 2. niedzielę miesiąca, czyli 8 września.

Za tydzień wracamy do zwykłego porządku sprawowania liturgii w naszym kościele. W niedziele Msze św. będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 (w intencji całej wspólnoty parafialnej), 11.30 (dla dzieci), 13.00 (chrzcielna) oraz o 17.00 i 19.00.

Do skarbony pod chórem można składać ofiary na przybory szkolne dla dzieci, w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”.

Kandydatom do bierzmowania przypominamy o wpłaceniu zaliczki na wyjazd formacyjny, który odbędzie się w dniach 13 – 15 września.

Jak zawsze zachęcamy do lektury Słowa Bożego, a także nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.