Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się dekanalny dzień skupienia przedślubnego dla narzeczonych. Przyszłych małżonków zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.

We wtorek rozpocznie się nowenna przed przypadającym 23 września liturgicznym wspomnieniem św. o. Pio z Pietrelciny. Odprawiać ją będziemy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, zaś w przyszłą niedzielę po Eucharystii o godz. 17.00.

Wszystkich panów zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.

W najbliższą środę zapraszamy na wieczorną Mszę św. wotywną o św. Józefie, a po niej na kolejne nabożeństwo z cyklu „Idźmy do św. Józefa”. Temat spotkania modlitewnego w tym miesiącu: „Oblubieńcze Bogarodzicy – módl się za nami”.

Uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych, którzy w tym roku szkolnym chcą przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisywanie się do grona kandydatów. Prośbę tę kierujemy także do starszych osób, które nie były jeszcze bierzmowane, a pragną przyjąć ten sakrament. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie, tak jak zwykle, na parafialnym parkingu, obok śmietnika.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci. Gorąco zachęcamy także do czytania i rozważania Słowa Bożego.

Komentarze zostały wyłączone.