Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w kołach różańcowych, a o godz. 17.00 będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

W środę, 8 września, przypada święto Narodzenia NMP, w polskiej tradycji zwane świętem Matki Bożej Siewnej. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz po południu o 17.00 i 19.00.

Przyjmujemy zgłoszenia osób, które w tym roku szkolnym pragną przygotować się i przyjąć sakrament bierzmowania. Do grona kandydatów zapraszamy uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych, a także starsze osoby, które nie były jeszcze bierzmowane.

Przypominamy, że w kościele dolnym codziennie (z wyjątkiem niedziel) od godz. 8.30 do 18.00 wystawiony jest Najświętszy Sakrament. Gorąco zachęcamy do indywidualnej modlitwy i adoracji Pana Jezusa Eucharystycznego.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się dekanalny dzień skupienia dla narzeczonych – konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. Przyszłych małżonków zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.

Do skarbon pod chórem można składać ofiary na pomoc mieszkańcom Afganistanu.

Jak zawsze zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.