W środę, 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. O godz. 10.00 sprawowana będzie Msze św. w intencji całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 29. Wszystkie dzieci i młodzież zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii o godz. 18.00. Po niej KSM zaprasza na wspólne świętowanie; przewidziane są gry terenowe oraz spotkanie i zabawy w pomieszczeniach CDM.

W czwartek, tradycyjnie, będzie całodzienne wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a wieczorną Eucharystię połączymy z nieszporami – ofiarujemy je w intencji dobrego wychowania dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie oraz w intencji pokoju na świecie.

W piątek, 20 września, o godz. 17.30, odbędzie się pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie grupy Dzieci Bożych oraz oazowej grupa młodzieżowej. Zapraszamy na nie także inne dzieci, uczniów szkół podstawowych, które chciałyby przyłączyć się do tych wspólnot oazowych.

Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.30, w sali konferencyjnej.

Przy wjeździe na parking ustawiony jest kontener na makulaturę.

Przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci oraz październikowy numer dziennika medytacji „Wzrastaj ze Słowem”.

Komentarze zostały wyłączone.