Z okazji przeżywanego wczoraj święta św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, KSM zaprasza na dzisiejszą Eucharystię o godz. 19.00, a po niej na adorację i modlitewne czuwanie, podczas którego rozważane będzie życie św. Stanisława. Po wspólnej modlitwie młodzież zaprasza na spotkanie do CDM.

W czwartek, 23 września, przypada liturgiczne wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, czczonego w naszej parafii (mamy relikwie św. o. Pio). Zapraszamy na Eucharystię, szczególnie tę o godz. 18.00. Zachęcamy także do uczestnictwa w nowennie odprawianej przed tym wspomnieniem, dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

Wszystkie dzieci zapraszamy w przyszłą niedzielę na Eucharystie o godz. 11.30. Przed zbliżającym się miesiącem modlitwy różańcowej każde dziecko otrzyma poświęcony różaniec.

Do końca września przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych oraz starsze osoby, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania.

KSM – Gaudium zaprasza młodzież z naszej parafii do wstępowania w szeregi KSMu. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19.00 w sali Miłosierdzia Bożego.

Przy wjeździe na parafialny parking ustawiony jest kontener, do którego jeszcze dzisiaj i jutro można składać makulaturę.

Jak zawsze zachęcamy do czytania Pisma Świętego, książek o tematyce religijnej oraz prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

Komentarze zostały wyłączone.