1. Serdecznie zapraszamy na jutrzejszą Mszę św. o godz. 18.00,  podczas której ks. Józef Maciąg wygłosi kolejne kazanie poświęcone duchowości ojców pustyni.
  2. W najbliższy piątek, 28 września, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, na placach i przy głównych ulicach wielu polskich miast o godz. 15.00, tj. w godzinie miłosierdzia, odmawiana będzie publicznie koronka do Miłosierdzia Bożego. Na terenie naszej parafii takie zgromadzenie będzie miało miejsce przy ul. Zana, pod krzyżem, przy którym organizowany jest IV ołtarz procesji Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do modlitwy w intencji Kościoła, naszej Ojczyzny, naszego miasta i jego mieszkańców oraz o miłosierdzie dla całego świata.
  3. W piątek o godz. 17.00 w kościele odbędzie się kolejna Lectio divina – rozważanie i zgłębianie treści Słowa Bożego, które głoszone będzie w najbliższą niedzielę. Zapraszamy.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w kościele. Obecność wszystkich zgłoszonych obowiązkowa.
  5. Słuchmed zaprasza na bezpłatne, przesiewowe badanie słuchu i konsultacje ze specjalistami akustyki słuchu. Akcja odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 września, w godz. 9.00 – 14.00 na parkingu przy Hali Globus. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.
  6. Przypominamy, że wraz z Fundacją „Dwa Ognie” planujemy zorganizować kiermasz zabawek i książek, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym. Zabawki w dobrym stanie oraz książki  na ten cel przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  7. 6 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się jednodniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza św., adoracja, konferencje, koncerty i niespodzianki dla uczestników. Więcej informacji na stronie internetowej stadionmlodych.eu oraz na plakatach.
  8. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

Komentarze zostały wyłączone.