Bardzo prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń służb sanitarnych, a przede wszystkim zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie dłoni, zachowywanie dystansu. Prosimy także, aby uczestnicząc w Eucharystii czy jakimś nabożeństwie w naszym kościele zajmować tylko wyznaczone miejsca.

Dobiega końca październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Wiele osób regularnie uczestniczyło w nabożeństwach różańcowych, za co z całego serca dziękujemy, ale zapewne są i tacy, którzy ani razu nie byli na takim nabożeństwie. Zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy na różańcu w te ostatnie październikowe dni.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą w takim porządku, jak w każdą niedzielę. O godz. 18.00 będzie pierwsze nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 19.00 sprawowana będzie Eucharystia w intencji wszystkich zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

Do wiele rodzin nie dotarły jeszcze karty wypominkowe. Ofiarnych parafian prosimy o zabranie kart i dostarczenie ich swoim sąsiadom. Wypełnione karty prosimy przynosić do zakrystii, kancelarii lub składać na tacę w kościele, w tych samych kopertach, w których były dostarczone, bo na nich podana jest data nabożeństwa za zmarłych.

Pod chórem wyłożony jest grafik indywidualnej adoracji Najświętszego sakramentu. Prosimy o wpisywanie się. W tym tygodniu adoracja będzie nadal w kościele górnym. W kościele dolnym została już wyszlifowana i zaimpregnowana posadzka, w minionym tygodniu dokończyliśmy malowanie i wymienili oświetlenie, ale zostało jeszcze trochę prac przy wystroju. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, dzięki którym mogliśmy wspomniane prace w kościele dolnym wykonać.

Dziękujemy także za wszystkie inne ofiary składane na tacę i przekazywane na konto parafialne – dziękujemy za zrozumienie wywołanej pandemią trudnej sytuacji ekonomicznej, która dotknęła także parafię.

Komentarze zostały wyłączone.