1. Serdecznie dziękujemy ks. Andrzejowi Jasnosowi za wygłoszoną homilię i dzisiejszą posługę Słowa w naszej wspólnocie parafialnej.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczone jest na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji. Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą ofiarę.
  3. Zespół Chwalmy Pana na Spontana i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży AL zapraszają dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 na wieczornicę patriotyczną pt. „Sto lat Niepodległej”.
  4. Jutro o godz. 17.00 będzie Różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Kancelaria parafialna jutro będzie nieczynna.
  6. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek, po wieczornej Mszy św., w czytelni czasopism.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 8.30, w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie z policjantką z Wydziału Ruchu Drogowego. Serdecznie zapraszamy, szczególnie seniorów, na prelekcję na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.
  8. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 18.00, Orkiestra Stowarzyszenia Wschód Kultury i towarzyszący jej soliści-wokaliści dadzą koncert polskich pieśni patriotycznych pt. „Dźwięki  wolności”. Więcej informacji o koncercie znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Z powodu tego koncertu w przyszłą niedzielę wypominki, m.in. z ul. Żarnowieckiej 3, rozpoczną się już o godz. 16.00.
  9. W najbliższą sobotę i niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Będzie ją można składać do ustawionego na parkingu kontenera.
  10. Młodzież pomagająca rówieśnikom, którzy weszli w konflikt z prawem, zaprasza po Mszy św. na kiermasz ciast. Dochód przeznaczony będzie na działalność wolontariatu „Odzyskać Młodość”.

Komentarze zostały wyłączone.