Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w kołach różańcowych, a o 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. O godz. 17.30 będzie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a od 19.00 do 20.30 w kościele dolnym adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na Ukrainie. Kancelaria parafialna jutro będzie nieczynna.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się skupienie przedślubne dla narzeczonych. Przyszłych małżonków zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego. Przypominamy także, że konferencje przedmałżeńskie w naszej parafii głoszone są w czwartki, o godz. 19.00, w sali św. Józefa.

W sobotę, 18 czerwca, odbędzie się doroczna Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów Archidiecezji Lubelskiej oraz scholii liturgicznych do Wąwolnicy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 w Kęble, w miejscu objawień Matki Bożej, skąd uczestnicy przejdą w strojach liturgicznych do bazyliki św. Wojciecha w Wąwolnicy, gdzie o godz. 10.30 sprawowana będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. bpa Artura Mizińskiego. Po Mszy św. będzie posiłek dla uczestników pielgrzymki, a po południu rekreacja na błoniach sanktuarium. Przewidziany są różne gry, zabawy, konkursy i zawody sportowe, a także prezentacja i promocja służb mundurowych: wojska, policji i straży.

Przedszkole Nr 57 przy ul. Rzeckiego informuje, że posiada wolne miejsca. W przedszkolu tworzona jest grupa dla dzieci 2,5 letnich (także tych, które korzystają jeszcze z pieluch). Szczegóły w sekretariacie i na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i naszym sklepiku także inne czasopisma.

Komentarze zostały wyłączone.