W piątek rozpoczęła się nowenna przed przypadającą w przyszłą niedzielę uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Dzisiaj odprawimy ją po Mszy św. o godz. 17.00, razem z nabożeństwem majowym, a w kolejne dni tygodnia po Eucharystii wieczornej.

Wszystkie panie zapraszamy w najbliższy wtorek na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

W środę rozpoczyna się czerwiec – miesiąc szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach do Serca Jezusowego. Odprawiać je będziemy w niedziele i święta o godz. 18.00, a w dni powszednie o 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po południu będą dwie Msze św.: o godz. 17.00 (na nią zapraszamy przede wszystkim dzieci) i o 18.00. Wyspowiadać się będzie można podczas Mszy św. porannych oraz po południu, po nabożeństwie pokutnym, które rozpocznie się o godz. 16.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie odprawimy o godz. 17.00 i połączymy je z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

Młodzież zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do kościoła dolnego na Mszę św. w intencji rozeznania powołania życiowego. Po Eucharystii będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie spotkanie integracyjne w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Spotkanie parafialnego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w sali Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy członków KSM-u i wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby działać i formować się w tej organizacji skupiającej katolicką młodzież.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Przedszkole Nr 47 przy ul. Mieszka I zaprasza dzieci 2,5- 3- i 4-letnie na rekrutację na rok szkolny 2022/2023. Szczegóły na stronie internetowej.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym sklepiku także inne czasopisma.

Komentarze zostały wyłączone.