1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.
  2. Niedziela Trójcy Świętej jest ostatnim dniem, w którym możemy dopełnić obowiązku spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. Dzisiaj, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, w naszej parafii odbędzie się dekanalny dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.
  4. 15 czerwca przypada 50. Rocznica święceń kapłańskich Ks. Prałata Stanisława Dziwulskiego. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ks. Prałata o godz. 8.00 w naszym kościele, a także zachęcamy do uczestnictwa w uroczystej Mszy św. o godz. 11.00 w archikatedrze, gdzie złoty jubileusz świętować będą wszyscy kapłani wyświęceni w naszej diecezji przed 50 laty. Dostojny Jubilat zaprasza naszą społeczność parafialną na wspólne dziękczynienie Panu Bogu za dar kapłaństwa 26 czerwca o godz. 13.00. Więcej informacji znajdziemy w okolicznościowej gazecie parafialnej „ Ku Wspólnocie”, w którą możemy zaopatrzyć się pod chórem.
  5. W środę po wieczornej Mszy św. wotywnej o św. Józefie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz kolejne nabożeństwo z cyklu „ Idźmy do św. Józefa”.
  6. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 ( po niej wyruszy procesja ) oraz o godz. 13.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz.19.00. Procesja przejdzie ulicami: Wallenroda, Grażyny, Rymwida, Filaretów, Zana, Wallenroda. Prosimy o przystrojenie okien i balkonów. Przypominamy, że za pobożne uczestnictwo w procesji można uzyskać odpust zupełny. Spotkanie organizacyjne osób przygotowujących procesję i ołtarze, jak również dzieci sypiących kwiaty odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Ołtarze przygotowują: 1- harcerze, 2- Legion Maryi, 3- Domowy Kościół, 4- Neokatechumenat.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy czyszczenie figury Pana Jezusa           i krzyża w prezbiterium. Serdecznie dziękujemy za ofiary, dzięki którym możemy prowadzić prace gospodarcze w naszej parafii.
  8. Zapraszamy na spotkanie integracyjne Grupy O.Pio dzisiaj o godz.18.00. Spotkanie formacyjne grupy odbędzie się w piątek o godz.16.00 w sali konferencyjnej.

Komentarze zostały wyłączone.