Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 odbędzie się czuwanie modlitewne, które poprowadzi nasza schola młodzieżowa. Serdecznie zapraszamy.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszej parafii sprawować będziemy o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i 19.00. O godz. 18.00 odprawimy pierwsze nabożeństwo czerwcowe.

Przez cały miesiąc nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiać będziemy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele, uroczystości i święta o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po południu będą dwie Msze św.: o godz. 17.00 (na nią zapraszamy przede wszystkim dzieci) i o 18.00. Wyspowiadać się będzie można podczas Mszy św. porannych oraz po południu po nabożeństwie pokutnym, które rozpocznie się o godz. 16.00. O godz. 19.00 będzie Lectio divina, czyli rozważanie Słowa Bożego przewidzianego na następną niedzielę, a o godz. 20.00 czuwanie modlitewne w duchu Taizé, na które zaprasza wspólnota Domowego Kościoła. W sobotę nabożeństwo fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 17.00; nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w ten dzień będzie wyjątkowo po Mszy św. o godz. 18.00.

Koło Przyjaciół Radia Maryja działające w naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkich słuchaczy i sympatyków wspierających ofiarami oraz modlitwą Radio Maryja i TV Trwam na wspólne świętowanie 24. rocznicy powstania Koła. Msza św. w intencji całej Rodziny Radiowej sprawowana będzie jutro o godz. 17.00.

W zakrystii i w kancelarii, a także za pośrednictwem internetu do czwartku włącznie przyjmujemy zgłoszenia osób chorych i starszych, które nie mają możliwości przybycia do kościoła, a pragną przyjąć Komunię św. wielkanocną. Kapłani odwiedzą te osoby w ich domach w najbliższy piątek, tj. 5 czerwca.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca, a o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Od jutra wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w kościele dolnym. Rozpoczynać się będzie po Mszy św. sprawowanej o godz. 8.00 (jutro wyjątkowo dopiero o godz. 11.00), a kończyć o godz. 17.00. Pod chórem wyłożony jest grafik – bardzo prosimy o zadeklarowanie swojej obecności, aby nie było takich sytuacji, że w kościele nie ma ani jednej osoby adorującej.

Komentarze zostały wyłączone.