Serdecznie dziękujemy ks. Pawłowi Wierzchoniowi, misjonarzowi z Ukrainy, za wygłoszenie homilii i dzisiejszą posługę w naszej parafii. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć ofiarą wspólnotę parafialną ks. Pawła.

Jutro, podczas wieczornej Mszy św. będzie okazja do wysłuchania kolejnego kazania na temat duchowości św. Ignacego Loyoli. Zapraszamy na godz. 18.00.

W najbliższą środę przypada 20. r. święceń kapłańskich naszego Proboszcza, ks. kan. Adama Baba. Serdecznie zapraszamy na wieczorną Eucharystię, podczas której będziemy się modlić w intencji ks. Jubilata.

W tym tygodniu „Lectio divina” będzie w sobotę, o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego rozważania Słowa Bożego.

W przyszłą niedzielę podczas Eucharystii o godz. 10.00 i 13.00 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Świętej. Z tego powodu Msza św. w intencjach zbiorowych sprawowana będzie o godz. 8.30, a Msza św. za parafian o godz. 11.30.

W piątek o godz. 16.30 będzie nabożeństwo pokutne, a po nim spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodzin.

KSM Archidiecezji Lubelskiej organizuje wyjazd na XXIII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się 1 czerwca. Zachęcamy wszystkich młodych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zapisy i wszelkie informacje w Biurze KSM, w pomieszczeniach CDM.

Do końca maja przyjmujemy zapisy na parafialną autokarową pielgrzymkę po Rumunii, która odbędzie się w dniach 2 – 10 września. Szczegółowy program jest do pobrania w zakrystii i w kancelarii; tam też można się zapisać.

Jak zawsze zachęcamy do lektury Słowa Bożego oraz prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w naszym parafialnym sklepiku inne czasopisma i książki.

Komentarze zostały wyłączone.