Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w kołach żywego różańca, a o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach różańcowych.

Wszystkich panów zapraszamy na Eucharystię, która sprawowana będzie w ich intencji w najbliższy wtorek o godz. 19.00, a po niej na spotkanie formacyjne.

W piątek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w naszym kościele o godz. 10.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich chorych i osób w podeszłym wieku. Podczas tej Eucharystii będzie można przyjąć także sakrament chorych. Aby godnie przystąpić do tego sakramentu należy być w stanie łaski uświęcającej, dlatego już od godz. 9.30 kapłani będą pełnili posługę w konfesjonałach.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie dzień skupienia dla narzeczonych – konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Msza św. Zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.

Ministranci i lektorzy z naszej parafii w minioną sobotę wzięli udział w XIII Mistrzostwach Archidiecezji Lubelskiej LSO w piłce nożnej halowej. Na etapie dekanalnym w kategorii wiekowej „Ministrant” zajęli trzecie miejsce, w kategorii „Lektor Młodszy” również trzecie, a w kategorii „Lektor Starszy” drugie. Gratulujemy sukcesów piłkarskich i zapraszamy nowych kandydatów do służby przy ołtarzu, a przez to do budowania dobrych relacji z Bogiem i kolegami.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym parafialnym sklepiku także „L’Osservatore Romano”, „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Komentarze zostały wyłączone.