Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00, w kościele dolnym odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.

Przypominamy, że w kościele dolnym codziennie od godz. 8.30 do 17.30, wystawiony jest Najświętszy Sakrament. O godz. 8.30 jest uwielbienie i dziękczynienie po Mszy św., o 12.00 Anioł Pański, o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i o 17.00 Różaniec – modlitwy odmawiane wspólnotowo wg przygotowanych tekstów. Pozostały czas przeznaczony jest na indywidualną adorację w ciszy. W poniedziałki możliwa jest także adoracja wieczorna, od godz. 19.00 do 21.00, szczególnie w intencji pokoju na Ukrainie.

Jutro po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

Zapraszamy na czuwanie modlitewne w duchu Taize, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w kościele dolnym, a następnie na spotkanie formacyjne w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Spotkanie Grupy Modlitwy o. Pio odbędzie się w najbliższy piątek, 27 maja, o godz. 16.15 w sali konferencyjnej. O godz. 18,00, w kościele, sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio. Serdecznie zapraszamy.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w sali konferencyjnej.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza w przyszłą niedzielę na Eucharystię o godz. 19.00, a po Eucharystii na kolejne czuwanie modlitewne i uwielbienie z cyklu Silent Disco.

W naszej parafii mamy 7 nadzwyczajnych szafarzy Komunii św., gotowych do zaniesienia Pana Jezusa Eucharystycznego osobom starszym i obłożnie chorym, którzy pragną przyjąć Komunię św., a nie mogą przyjść do kościoła. Prosimy o zgłaszanie osób chcących skorzystać z posługi tychże szafarzy.

Społeczność XXX LO im. ks. Jana Twardowskiego przy ul. Wajdeloty zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły w czwartek, 26 maja, od godz. 13.30.

Zainteresujmy się prasą katolicką. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem, inne czasopisma w naszym parafialnym sklepiku i w zakrystii.

Komentarze zostały wyłączone.