Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna się kolejny cykl katechez neokatechumenalnych. Głoszone będą w niedziele o godz. 20.00 oraz w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy, szczególnie osoby, których wiara i łączność z Kościołem osłabły, ale także wszystkich innych, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiarę i formować się duchowo we wspólnotach neokatechumenalnych. Pierwsza katecheza będzie dzisiaj o godz. 20.00.

Jutro o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji śp. ks. bpa Stanisława Stefanka, w miesiąc po jego śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższą środę, 19 lutego, po wieczornej Mszy św., w czytelni czasopism.

Lectio divina w tym tygodniu będzie w piątek. Zapraszamy na godz. 17.00 do kościoła wszystkich, którzy chcieliby wcześniej pochylić się nad Słowem Bożym przewidzianym na następną niedzielę.

Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców w przyszłą niedzielę sprawowana będzie w kościele dolnym, o godz. 11.30.

Fundacja Życie i Rodzina, działająca na rzecz obrony dzieci nienarodzonych przed aborcją oraz ochrony rodzin przed ideologią LGBT, organizuje kurs dla osób, które chciałyby włączyć się w akcje Fundacji. Szkolenie odbędzie się 29 lutego w Lublinie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej: www.zycierodzina.pl/kursy.

Gościmy dzisiaj wolontariuszy Gorącego Patrolu z Centrum Wolontariatu w Lublinie. Planują oni zorganizować osobom bezdomnym, którymi na co dzień się opiekują, pielgrzymkę do Rzymu, na obchody setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Po Mszy św. zbierać będą ofiary na sfinansowanie tego wyjazdu. Zachęcamy do wsparcia.

Komentarze zostały wyłączone.