Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro o godz. 18.45 w kościele górnym.

Wszystkich panów zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w najbliższy wtorek o godz. 19.00.

W czwartek, nawiązując do tradycji obchodów oktawy Bożego Ciała, o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. wotywną o Najświętszym Sakramencie, a następnie przejdziemy w procesji eucharystycznej. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej Mszy św. i procesji, do zamanifestowania naszej wiary i oddania czci Jezusowi Eucharystycznemu. Na zakończenie uroczystości zostaną poświęcenie wianki z kwiatów i ziół.

W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. odprawiane będą w takim porządku, jak w dzień powszedni, zachęcamy jednak do licznego uczestnictwa w Eucharystii, szczególnie tej wieczornej, oraz w nabożeństwie czerwcowym. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Ruch Światło-Życie serdecznie zaprasza uczniów klas 3 – 6 szkoły podstawowej do wspólnoty Dzieci Bożych. Pierwsze spotkanie, organizacyjne, odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 czerwca, o godzinie 15.00 na placu przed kościołem.

29 maja w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie święcenia kapłańskie przyjął nasz parafianin, diakon Kamil Klocek, a w kościele św. Macieja w Berlinie takie święcenia przyjął także nasz parafianin, diakon Grzegorz Bajer. W najbliższą niedzielę o godz. 13.00 w naszym kościele ks. Kamil odprawi Mszę św. prymicyjną. Serdecznie zapraszamy na tę Eucharystię i prosimy o modlitwę w intencji nowych kapłanów.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się skupienie przedślubne dla narzeczonych. Przyszłych małżonków zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.

Spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.45 w kościele górnym.

W tym tygodniu całodzienne wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będą w kościele górnym.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”
i innej prasy katolickiej. Można je nabyć pod chórem, w zakrystii oraz w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.