Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele dolnym odbędzie się dzień skupienia przedślubnego dla narzeczonych z naszego dekanatu.

Także dzisiaj, o godz. 15.45 w kościele górnym odbędzie się spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli tego Świętego.

W najbliższą środę zapraszamy na wieczorną Mszę św. wotywną o św. Józefie, a po niej na kolejne nabożeństwo z cyklu „Idźmy do św. Józefa”. Temat czerwcowego spotkania modlitewnego: „Serce Jezusa, gorejące ognisko miłości”. Prosimy o przyniesienie Pisma Świętego.

W piątek, 18 czerwca, gościć będziemy ks. bpa Artura Mizińskiego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Osoby, które zwykły uczestniczyć w wieczornych Eucharystiach prosimy, aby w tym dniu przyszły na Mszę św. rano. W czwartek o godz. 18.45 będzie ostatnie spotkanie formacyjno-organizacyjne i spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców i świadków.

Od jutra wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będą miały miejsce na powrót w kościele dolnym. Przypominamy, że adoracja trwa od godz. 8.30 do 18.00.

Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego, a także do nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej. Można je nabyć pod chórem, w zakrystii oraz w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.