Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza na kolejne spotkanie modlitewne z cyklu Silent Disco. Odbędzie się ono dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00.

We wtorek, 29 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze św. sprawować będziemy o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz o 17.00 i 19.00. O godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej – jest to tzw. świętopietrze. W uroczystość św. św. Piotra i Pawła przypada 1. rocznica święceń biskupich ks. bpa Adama Baba. Módlmy się w tym dniu szczególnie w intencji naszego byłego proboszcza. Kancelaria parafialna we wtorek będzie nieczynna.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po południu będzie tylko jedna Msza św. – o godz. 18.00. Spowiedź w piątek podczas Mszy św. porannych oraz po południu od godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 17.00.

W lipcu i sierpniu obowiązywał będzie wakacyjny porządek sprawowania Liturgii w naszym kościele. W niedziele nie będzie Eucharystii o godz. 13.00 i o 17.00. Chrzty szafowane będą podczas Mszy św. o godz. 11.30.

W przyszłą niedzielę, pierwszą w lipcu, konferencja różańcowa będzie o godz. 18.00, a Msza św. w intencjach różańcowych o godz. 19.00.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Jak zawsze można ją nabyć pod chórem u ministrantów, a także w zakrystii i w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.