1. Serdecznie dziękujemy ks. prof. Marcinowi Składanowskiemu za wygłoszenie Słowa Bożego i całodzienną pomoc duszpasterską.
  2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, o godz. 18.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic w kołach różańcowych, a o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.
  3. We wtorek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Pamiętajmy, szczególnie w tym dniu, o modlitwie w intencji naszego kontynentu, by powrócił do chrześcijańskich korzeni.
  4. W środę wyruszyła z Lublina Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do śledzenia w katolickich mediach relacji z pielgrzymiego szlaku, a także do modlitwy w intencji pielgrzymów, szczególnie tych z naszej parafii. Modlitwą otoczmy również innych naszych parafian uczestniczących w różnych pielgrzymkach, rekolekcjach i spotkaniach religijnych oraz księży wikariuszy z naszej parafii głoszących rekolekcje.
  5. Rozpoczął się sierpień – miesiąc trzeźwości. Bardzo gorąco zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość naszego narodu oraz w intencji osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków czy innych używek.
  6. Osoby, których współmałżonkowie, dzieci bądź inni członkowie rodziny mają problem z chorobą alkoholową lub nadużywają alkoholu zapraszamy na spotkania grupy wsparcia, które odbywać się będą w niedziele, od godz. 10.00 do 11.00, w czytelni czasopism (wejście od ul. Rymwida).
  7. Młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w X Spotkaniu Młodych Archidiecezji Lubelskiej SMAL 2022, które odbędzie się w dniach 18 – 21 sierpnia w Garbowie. Zapisać się można za pośrednictwem strony internetowej smal.lublin.pl.
  8. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Miłujcie się”, „Rycerza Niepokalanej” i „L’Osservatore Romano”.

Komentarze zostały wyłączone.