Serdecznie dziękujemy ks. Attili Hontiemu za dzisiejszą posługę w naszej parafii, za wygłoszenie homilii. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć działalność chóru Cantores Minores Lublinenses, którego założycielem, dyrektorem i dyrygentem jest ks. Attila.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w naszym kościele w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00 i 17.00.

W przyszłym tygodniu przypada wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławić będziemy samochody, motocykle oraz inne pojazdy mechaniczne. Ofiary złożone z tej okazji przekazane będą na fundusz Miva Polska, z którego finansowany jest zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zapisy na 41. Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bardzo gorąco zachęcamy, szczególnie ludzi młodych, do uczestnictwa w tej formie rekolekcji. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wybrać się na pielgrzymi szlak prosimy o wsparcie Funduszu Solidarnościowego „Idę z Tobą”.

W najbliższą sobotę i niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka makulatury.

Jak zawsze zachęcamy do lektury „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.

Gościmy dzisiaj wolontariuszy Stowarzyszenia Solidarności Globalnej z Lublina niosącego pomoc dzieciom i rodzinom z najbiedniejszych rejonów Gruzji.

Komentarze zostały wyłączone.