Serdecznie dziękujemy ks. Michałowi Baińskiemu za dzisiejszą posługę w naszej parafii i wygłoszenie homilii.

Z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławimy samochody, motocykle oraz inne pojazdy mechaniczne. Przy wyjeździe z parkingu można złożyć ofiarę na fundusz MIVA Polska, z którego finansowany jest zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

W piątek o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio w intencjach zbiorowych. Po Eucharystii oddamy cześć relikwiom tego świętego.

Do środy włącznie przyjmujemy w parafii zapisy na 41. Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Od 26 lipca do czasu wyjścia pielgrzymki będzie się można zapisać już tylko w Sekretariacie Pielgrzymkowym przed archikatedrą. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze. Osoby, które z różnych powodów nie mogą udać się na pątniczy szlak prosimy o wsparcie funduszu solidarnościowego „Idę z Tobą”.

Przypominamy i zachęcamy do uczestnictwa w planowanych parafialnych pielgrzymkach: do Rumunii (we wrześniu) i do Ziemi Świętej (w listopadzie). Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii.

Jak zawsze zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego oraz lektury prasy katolickiej. „Niedzielę” i „Gość Niedzielny” można nabyć pod chórek lub w zakrystii.

Komentarze zostały wyłączone.