W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek, jak co tydzień, będzie całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu – zachęcamy do indywidualnej adoracji oraz do modlitwy, szczególnie w intencji kapłanów, a także o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek po południu będzie tylko jedna Msza św. – o godz. 18.00. Spowiedź w piątek podczas Mszy św. porannych oraz po południu od godz. 17.00. W sobotę o godz. 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.

W sobotę, 3 sierpnia, o godz. 8.30 na placu katedralnym sprawowana będzie uroczysta Msza św. inaugurująca Pieszą Pielgrzymkę z Lublina do Częstochowy. Zachęcamy do uczestnictwa w tej Eucharystii, a także do odprowadzenia pielgrzymów, choćby do granic miasta. Prosimy także o modlitwę w intencji podążających do tronu Jasnogórskiej Pani. Pielgrzymów, którzy zapisali się w naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne i po odbiór pakietów pielgrzyma w czwartek, 1 sierpnia, o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej.

Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 18.00  odbędzie się konferencja różańcowa, a o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach różańcowych.

W zakrystii można już nabyć Dziennik Medytacji „Słowo Życia” na sierpień, a pod chórem tygodniki katolickie: „Niedziele” i „Gościa Niedzielnego”.

Komentarze zostały wyłączone.