Przypominamy, że w niedziele, od godz. 9.30 do 11.30, w czytelni czasopism odbywają się spotkania grupy wsparcia dla osób, których bliscy cierpią na chorobę alkoholową lub nadużywają alkoholu. Czytelnia znajduje się w najniższej kondygnacji domu parafialnego, wejście od ul. Rymwida.

W piątek, 26 sierpnia, przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz po południu o godz. 18.00. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Kancelaria parafialna w piątek będzie nieczynna.

3 września wyruszy z naszej parafii doroczna piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Gorąco zachęcamy, szczególnie ludzi młodych, do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy zgłoszenia osób, które do Lublina chcą wrócić zamówionym autokarem.

Dziękujemy paniom z Legionów Maryi za przygotowanie bukietów z ziół i kwiatów na uroczystość Matki Bożej Zielnej, oraz wszystkim, którzy nabywając je złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Miłujcie się”, „Różaniec” i „L’Osservatore Romano”.  

Komentarze zostały wyłączone.