OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przez całą niedziele w naszej parafii odbywa się kiermasz ciast, który przygotowali nasi harcerze. Zachęcamy naszych parafian do wzięcia udziału.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00 do grona ministrantów zostanie włączonych 7 kandydatów na ministrantów w naszej parafii. Gratulujemy ministrantom i ich rodzicom. 

3. W piątek, 29 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Msza święta imieninowa w intencji ks. Damiana będzie sprawowana 26 września o godz. 8.00, a w intencji ks. Michała 30 września o godz. 8.00 .W poniedziałek, 2 października, wspominamy Świętych Aniołów Stróżów. Może na co dzień nie zawsze pamiętamy, że to miłosierny Bóg troszczy się o każdego, posyłając swoich Aniołów, którzy chronią nas i nam pomagają.

4. Zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne dla Kółek Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

5. Wspólnota Kobieca Przestrzeń zaprasza w sobotę, 30 września na godz. 16:00 na spotkanie z pielęgniarką i misjonarką świecką. Spotkanie odbędzie się w sali Miłosierdzia Bożego.

6. W przyszłą niedzielę wchodzimy w październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 18.00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.

7. We czwartek w Rzymie kleryk Michael Maloney z Minneapolis, który gościliśmy kilka razy w naszej parafii, otrzyma święcenia diakonatu. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

8. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego oraz prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.