Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza dzisiaj na Eucharystię o godz. 19.00, a po Eucharystii na pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie modlitewne Silent Disco.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 19.00, a następnie na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w kościele dolnym.

Wszystkie panie zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Po Eucharystii będzie spotkanie formacyjne.

W środę o godz. 17.30 w sali św. Stanisława Kostki odbędzie się spotkanie Oazy Dzieci Bożych, natomiast w czwartek o godz. 17.30 w sali Miłosierdzia Bożego będzie spotkanie Oazy Młodzieżowej. Zachęcamy dzieci i młodzież do formowania się w tych wspólnotach.

W najbliższą środę po wieczornej Mszy św. wotywnej o św. Józefie i nabożeństwie do naszego Patrona odbędzie się spotkanie z s. Nullą, która opowie o cudzie uzdrowienia i procesie beatyfikacyjnym bł. Kardynała Wyszyńskiego. W czasie spotkania będzie możliwość nabycia książki o cudzie uzdrowienia s. Nulli.

W piątek wieczorem sprawowana będzie Msza św. wotywna o św. o. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem tego świętego. Przed Mszą św., o godz. 16.15 w sali św. Stanisława Kostki odbędzie się spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej św. o. Pio.

Przyszła niedziela będzie ostatnim dniem rekolekcji zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Osoby przeżywające te rekolekcje zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, po której odbędzie się uroczyste zakończenie rekolekcji. Prosimy o przybycie 15 min przed Mszą św. na krótkie spotkanie i przyniesienie własnoręcznie napisanej modlitwy zawierzenia (w zakrystii można pobrać akt zawierzenia z Jasnej Góry, na odwrocie którego należy zapisać swoje prośby). Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w akcie zawierzenia w niedzielę będzie drugi termin w środę, 3 listopada, na Mszy świętej o godz. 18.00.

W sali konferencyjnej zostało jeszcze trochę kart wypominkowych. Bardzo prosimy o zabranie ich dla siebie i dla swoich sąsiadów. Wypełnione karty prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii w tych samych kopertach, w których były dostarczone, bo na nich wydrukowana jest data nabożeństwa, podczas którego modlić się będziemy za poleconych zmarłych.

Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy i książek katolickich. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego”. W sklepiku oprócz prasy są do kupienia książki o tematyce religijnej i dewocjonalia.

Już dzisiaj informujemy, że w niedzielę, 7 listopada, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przeprowadzi akcję „Flaga”, podczas której będzie można zakupić polskie flagi na zbliżające się Święto Niepodległości.

Komentarze zostały wyłączone.