Ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji. Bóg zapłać!

Jutro obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszym kościele porządek Mszy św. będzie taki jak w dzień powszedni, zachęcamy jednak do liczniejszego uczestnictwa w Eucharystii, szczególnie w tej sprawowanej o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny. Prosimy także o wywieszenie flag narodowych.

Domowy Kościół zaprasza jutro na godz. 16.00 do sali Centrum Duszpasterstwa Młodzieży na wieczornicę patriotyczną. Przewidziane są różne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, a także wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych.

Jutro kancelaria parafialna będzie nieczynna. Nie będzie również konferencji przedchcielnej.

Kolejne spotkanie ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

Gorąco zachęcamy do modlitwy w intencji zmarłych. Różaniec wypominkowy odmawiamy w dniu powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godzinie 18.00. Wypełnione karty wypominkowe prosimy składać w tych samych kopertach, w których były one dostarczone. Pod chórem wyłożone są dodatkowe karty; korzystając z nich należy wpisać datę nabożeństwa.

Osoby pragnące wzmocnić swoją wiarę, nauczyć się, jak skutecznie przekazywać wiarę innym, którzy się pogubili, zapraszamy na sześciotygodniowe Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 24 listopada po Mszy św. o godz. 19.00.

16 i 17 listopada w kinie Bajka odbędą się w godzinach 16.00 i 18.15 (każdego dnia dwa) seanse filmu „Nieplanowane”. Bilety dla naszych parafian będą w cenie 12 zł. W dniach od 9 listopada do 1 grudnia w każdą sobotę i niedzielę o godz. 14 również w kinie Bajka będą wyświetlane filmy w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich ARKA. Szczegóły na stronie internetowej kina i na ulotkach, które w najbliższych dniach pojawią się pod chórem.

W najbliższą sobotę i niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka makulatury.

Komentarze zostały wyłączone.